Byrådet vil kutte 5,2 millioner: Bevar Frisklivssentralen i Bergen

Kontakt personen bak underskriftskampanjen

Ønske om presentasjon av sak i Utvalg for helse og sosial

2024-11-07 15:45:50

Jeg har i dag sendt epost til bystyrets administrasjon med ønske om å delta i møtet 20.november. Dette er viktig for å komme så tidlig som mulig inn i behandlingsprosessen - vi håper med dette å få en eller flere partier i samarbeidsflertallet (byrådetspartiene eller INP, Bergenslisten eller Pensjonistpartiet) til å snu, og å få opposisjonspartiene med til å støtte oss.

Jeg har spurt om hvor mange av oss som kan delta på møtet, og om vi kan overlevere oppropet og, til da innkomne underrskrifter til utvalgsmedlemmene.

Mvh

Thorleif Berthelsen

kontaktperson


Thorleif Berthelsen, bruker av treningstilbud på Frisklivssentralen.

Innspill til budsjettet - Utvalg for helse og sosial 20.november kl.09

2024-11-03 15:44:52

Enkeltpersoner, lag, organisasjoner og andre som ønsker å uttale seg om budsjettforslaget har mulighet til å presentere sin sak muntlig i det aktuelle fagutvalg.

Hvordan gjør jeg det?

Send en e-post til administrasjon.bystyrets.kontor@bergen.kommune.no. Aktuelt utvalg brukes som overskrift i e-posten. I eposten skriver du navn på den som møter i utvalget og kontaktinformasjon. Vi anmoder alle som ønsker å holde innlegg til budsjett om å melde dette en uke før møtet skal holdes.

Utvalg for helse og sosial  
Onsdag 20. november klokken 09.00 i bystyresalen, Det gamle Rådhus. Kontaktperson: Elise Støver, elise.stover@bergen.kommune.no

Har du lyst å delta/uttale deg på møtet? Vi kan ev.planlegge felles - ta kontakt om du vil være med.

 


Thorleif Berthelsen



Del denne underskriftskampanjen

Hjelp dette oppropet å innhente flere signaturer.

Hvordan markedsføre et opprop?

  • Del oppropet på Facebook-veggen din og i grupper som har med emnet i oppropet ditt å gjøre.
  • Kontakt vennene dine
    1. Skriv en melding der du forteller om hvorfor du har signert dette oppropet. Det er mer sannsynlig at folk signerer hvis de forstår hvor viktig temaet er.
    2. Kopier og lim inn nettadressen til oppropet i meldingen din.
    3. Send beskjeden ved hjelp av e-post, SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Skype, Instagram og LinkedIn.



Betalt annonsering

Vi vil annonsere dette oppropet til 3000 mennesker.

Lær mer ...